top of page
Hizmetlerimiz

​" Benim desteğimle birlikte, sevgi dolu mışıl mışıl kaliteli uykularınıza kavuşmaya hazır mısınız?"

Herşeyi denediniz ama olmuyor... Veya tam tersi nereden başlamanız gerektiğini tam olarak bilmiyor musunuz?

Bir uykusuz gece ve gününüz daha geçti... Bebeğiniz çok ama çok yorgun ve uykusuz, siz de öyle.. Artık enerjiniz tükeniyor, hayatınızın kalitesi çok olumsuz bir şekilde etkileniyor. Bebeğinizin uyku problemi var ve uykusuz olduğu içinde gün içerisinde sürekli çok huzursuz. Çözüm arıyorsunuz! İnternette ise öyle çok bilgiler var ki, tam olarak nereden başlamanız gerekiyor? Elinizden geleni yapmaya çalışıyorsunuz, fakat olmuyor.. Sizin bebeğinize doğru olan nedir, hangi adımlardır? ..

Sevgili ebeveynler, 
İçiniz lütfen rahat olsun. Derseniz ki bizim özel desteğe ihtiyacımız var, anlaşılmaya ihtiyacımız var, bizi takip edebilen ve bizi doğru adımlar ve program ile yönlendirebilen donanımlı ve deneyimli eğitmene ihtiyacımız var.. Ben buradayım! Size özel harika programlarımızı böylece sunmak istiyorum. Bu güne kadar 1000`den fazla bebeğimiz muhteşem bir şekilde uyumayı öğrendi! Harika geri dönüşler alıyorum ve bu geri dönüşleri ise bu sayfamızın sonlarına doğru sizinle paylaşıyorum.

​Her zaman derim, her zaman da diyeceğim: Her bebek uykuyu çok ama çok sever!

​Uyku Eğitimi Ve Paketler

Yıldız Paketimiz

(bireysel, birebir paketimiz)

"Uyku eğitim sürecinde sizden birebir desteğe ihtiyaç duyuyorum." diyorsanız en geniş kapsamlı paketimiz olan Yıldız Paketim ile 3 ile 4 haftalık (bebeğimiz uyumayı öğrenene kadar birlikte devam ediyoruz. Ben sizi asla yarı yolda bırakmıyorum. Fakat genel bir düşüncemiz olması adına sürecimiz maksimum genelde 4 haftaya kadar sürebilir) danışmanlık sürecimizde sizleri bire bir destekliyorum! 

Uyuyan bebek
Ayrıntılar

Yeni Dogan (0-3 ay)

0-3 ay Yeni Doğan Uyku Rehberimiz, e kitabimiz ile hedefimiz bebeğinize erken bir zamanda kaliteli, uyku alışkanlıkları kazandırmamızdır. Ne kadar erken başlarsanız okadar zaman içerisinde bebeğiniz uyku ile çok daha kaliteli bir şekilde tanışacaktır! 

Uyku egitimi & High need bebekler.png
Ayrıntılar

Düzen paketimiz

"Uyku eğitimi vermek istemiyorsanız sadece uygun düzenimiz, rutinimiz ve uyku saatlerimiz olsun diyorsanız bu paketimiz sizin için uygundur! 

Image by Colin Maynard
Ayrıntılar

 Uyku egitimi online video Akademi (Desteksiz)

Ihtiyaciniz olan her bir detayı size özenle hazırlamış olduğum @uyumayiogreniyorum Akademi Kursumuz ile sizinle paylaşıyorum. En ince detaylar ile, deneyimlerime göre, tavsiyelerim ve önerilerim dahilinde! Detaylı video çekimlerimiz ve pdf dökümanlar ile adım adım uyku eğitimini kendinize uygun vakitlerde ve kendi kendinize desteksiz bir şekilde mi ilerleyerek gerçekleştirebilirsiniz.

nightfeeding.png
Ayrıntılar

Ay Paketimiz

"Uyku eğitim planlarımızı, yol haritamızı bize özel hazırlamanız yeterlidir, biz/ben desteksiz kendim uygulayabilirim sizden desteğe ihtiyaç duymuyorum. Sadece 1 defa 60 dakika telefondan görüşmemiz yeterli" diyorsaniz Ay Paketimiz uygundur.

Uyuyan bebek
Ayrıntılar

Telefon Paketim

Sadece sizinle 60 dakika telefondan görüşmeyi istiyorum sorularımı sorup konuşmamız yeterlidir diyorsanız Telefon+ paketimiz sizin için uygundur

Image by Minnie Zhou
Ayrıntılar

​Kararsız mısınız? Bizimle detaylı bir ön görüşme yapmak ister misiniz?
Bizlere hafta içi her gün saat 09:00 ve 17:00 arasında Whatsapp danışmanlık hattımızdan mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz: 004366565576126

  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIn
  • Instagram
bottom of page