top of page

Yeni Doğan (0-3 Ay) Dönemi & Uykular

Maalesef ki uyku sorunları bizler müdahele etmeden, doğru adımlar ile ilerlemeden, kendiliğinden çözülmüyor, düzelmiyor! Hatta bu sorunlar yıllarca devam edebiliyor... Kaliteli uykuya doğru bir şekilde adım adım ilerlemeye gayret gösterirseniz, bebeğiniz böylece bağımsız uyku pratiğini minik adımlar ile olsa da sayenizde keşfetmesi mümkün olabilecektir. Yeni doğan döneminde uykular cok dengesiz inişli çıkışlı ilerleyebilir, fakat temelimizi ne kadar sağlam kurmaya çalışırsanız o kadar faydalı olacaktır. Ve zaman içerisinde de faydasını göreceksiniz. 

 

Bebeklerimiz elbette alışkanlıklarla doğmuyor, uyuma alışkanlıklarının nasıl olacağını onları sürekli emzirerek sallayarak biz belirliyoruz. Bu nedenle bir süre sonra bebeklerimizin bu alışkanlıklar ile uyuduğunu fark ediyoruz. Sonuç olarak bebeklerimizin kaliteli uyku şeklini keşfetmesi bizim elimizde.

Özellikle yeni doğan dönemine adım adım kaliteli uykularınıza doğru nasıl ilerleyebileceğinizi, hangi adımlar ve yöntemler ile bebeğinizin uykularına destek olabileceğinize dair ve bilmeniz gereken her ince detayı sizinle çok geniş kapsamlı bir şekilde Yeni Doğan Uyku Rehberimizde paylaşıyorum. 

0-3 ay Yeni Doğan Uyku Rehberimiz, e kitabimiz ile hedefimiz bebeğinize erken bir zamanda kaliteli, uyku alışkanlıkları kazandırmamızdır. Ne kadar erken başlarsanız okadar zaman içerisinde bebeğiniz uyku ile çok daha kaliteli bir şekilde tanışacaktır! 

Fiyat: €45,-

Yeni Doğan 0-3 Ay
Uyuyan bebek
bottom of page