top of page
Mutlu Bebek

Uyku eğitimi | 7-18 Ay

Bebeğinize özel takip edebileceğiniz ve uygulayabileceğiniz 5 aşamalı yol haritamız ile, tam olarak nereden başlayıp hangi sırada nasıl ilerleyeceğiniz, videolarımız, detaylı içeriklerimiz ile en ince uygulama detaylarımıza kadar sizinle paylaşılıyorum. 

Akademimiz ile bebeğinizin özel uyku eğitmeni olacak kadar size uygun bilgilere ve aynı zamanda motivasyon ve özgüvene ulaşacaksınız. Sizin sayenizde, adım adım ailenizi misil misil uykulara kavuşturacaksınız!

Sonsuz Erişim | €89,-

  • Facebook
  • Instagram

Uyku sorunları kendiliğinden çözülmez, düzelmez. Bilinçli anne, baba, bakım veren kişilerin yaklaşımları ve doğru bilgisi ile çözülür

Çocuğunuzun gelişimini desteklemek

uykusuzluk yorgunluğa sebep olmasıyla birlikte çocuklarımızda da enerjisizliğe sebep olmaktadır. Böylece yeni beceri döneminde olan çocuklarımız yeni becerilerini geliştirmekte zorlanabiliyorlar. Aynı zamanda enerji eksikliği sebebiyle sosyal olmayi istemeyebilir, konsantrasyon sorunları yaşayabilir, iştahı azalabilir

Ailenizde uyumu, huzuru, yeniden bulmanız

genelde uykusuzluk bizlere de ebeveyn olarak, aile icindeki dengeye çok fazla yansimaktadir. Daha huzursuz, keyifsiz, enerjisiz olabiliyoruz

 

Tekrardan “kendinizi” eski “benliğinize” ulaşmanız: O neşeli, motive dolu kişiliğiniz!

 

Eşinizle ilişkinizi tekrardan toparlamanız

Uykusuzluktan dolayı bazen küçük şeylere dahi çok kızabiliyoruz aniden ve bu bazen ilişkimize de yansıyor.  

Çocuğunuzla aranızdaki bağı sağlıklı bir şekilde yeniden kurmanız

Mutlu, dinlenmiş banne baba = Mutlu huzurlu çocuk!

İç huzurunuzu tekrar yakalamanız.

Siz/eşiniz çalışıyorsanız, işteki performansınızın ve iç huzurunuzun toparlanabimesi

Uykusuzluktan dolayı bizler de konsantrasyon sorunları ile karşı karşıya kalabiliriz, bu yüzden işyerinde hatalar yapabiliyoruz ve tabii bu durum da iş performansına olumsuz yansıyabiliyor. 

Çiçek buketi

Sibel hanim

 Akademiniz sayesinde bu duruma geldik cok sükür, söyle söylim tam istedigim gibi gece emzirmelerine son verdik sadece gündüz emziriyorum , uykularimiz düzene girdi uykuya tamamen kendisi desteksiz gecis yapiyor,  gece deliksiz uyuyor böylece bende cok dinlenmis bir sekilde güne basliyorum tekrardan cok tessekür ediyorum size 

Çiçek Düzenleme 4

Tugba hanim

Merhabalar canim ilk önce bebeklikten bu yana herzaman emzirerek uyurdu. Ve her yarim

Saat bir saat uyanirdi ve meme arardi. Bu Beni cok yoruyordu cunku ablamiz da var 4 yaşında. Ve onun piskolojisi cok sarsilmisti bu durumdan. Annesini durmadan emzirdigimi görmek ve herzaman bebekle olmasi. Bu Beni cok uzdu ve kendi kendime dedim bu Boyle olmicak. Bunun bir yöntemi olmali. Cunku ikisine de kiyamiyordum. Derken master akademiyi demedim  okudum okudum ozledim. Biraz hazim ettim ve tekrar izledim okudum. Sonra basladik tatilden sonra. Benim icin zor degildi sadece tekrar etmek benim icin biraz zordu cunku sabirsizim ama başardik. Bebegimi uykuyu artik seviyor direnmiyor. Yatagina koyuyorum aglamiyor etrafinabakiyor. Sonra pat kendini atiyor matrasina ve kafasini koyuyor! Master akademi kolaydi Benim icin. Okudum izledim. Herseyi net bir sekilde anlattiniz zaten. Yani Cok iyi bir sekilde hazirlanmis cok emek var. Supersin

pembe çiçek

Leyla hanim

​Size ne kadar teşekkür etsem azdır. En zor zamanımızda karşımıza çıktı eğitim programınız. Bireysel egitim icin bütcemiz yetersizdi. Fakat o kadar detayli ve Herseyi çok güzel açıklıyorsunuz . internette okuduğum bilgiler ile hiç alakası yok. Ben ve esim çok memnun kaldık ve suan bebeğim 3 ay geçti hala o kadar güzel uyuyor. Iyıkı varsınız ıyıkı sizi buldum

şube

Fatma hanim

​Bebeğimi görenler aa nasılda güzel uyuyor diyor. Nazar değmesin benim çocuğum biliyorsunuz hiç uyumuyordu. Gün içinde belki 5 dakika belki 10 dakika. Sizin hazırlamış olduğunuz akademi ile biz çok güzel sonuçlar elde ettik. Suan herkes şaşırıyor nasıl başardin, nasıl oldu diyerek. Sizin isminizi herkesle paylaşıyorum. Çok memnunuz çok

​Çok fazla araştırma yaptınız: Kitaplar okudunuz, internette sayfaları inceliyorsunuz ve sosyal medya kaynaklarından sürekli denemeler yapıyorsunuz.. Sonuç: olumsuz! hala çözüm bulamadıysanız doğru yerdesiniz.

​Çok fazla bilgi çoğu sayfalarda, kitaplarda, sosyal medyada paylaşılmakta, Fakat lütfen göz önünde bulunduralım ki Yüzeysel, genel bilgilerle uyku eğitimi ile başarılı olmanız çok zor. 

Doğru bilgileri, ihtiyacınıza en uygun bir şekilde ve aynı zamanda uygulamaya adım atmak için kararlı, azimli, istikrarlı ebeveyn, bebeğini bağımsız uyumasında başarılı olabilir. 

İçeriklerimizi - videolarımızı - yazılı detaylarımızı,  Pediatrik Uyku ve Ebeveyn eğitmeni olarak hazırlamış olduğum akademimiz ile sizlere yardımcı olabilmek için buradayım! 

_uyumayiogreniyorum.png
Help!!.png

inceleyin

Bebeğinize özel takip edebileceğiniz ve uygulayabileceğiniz 5 aşamalı yol hartimiz ile, tam olarak nereden başlayıp hangi sırada nasıl ilerleyeceğiniz, videolarımız, detaylı içeriklerimiz ile en ince uygulama detaylarımıza kadar sizinle paylaşılıyorum. 

Akademimiz ile bebeğinizin özel uyku eğitmeni olacak kadar size uygun bilgilere ve aynı zamanda motivasyon ve özgüvene ulaşacaksınız. Sizin sayenizde, adım adım ailenizi misil misil uykulara kavuşturacaksınız!

Bilgili ve bilinçli
ebeveyn

​Özellikle uyku konusunda neyi neden yaptığınızı bilmediğinizde, bebeğinize bu durum her zaman yansıyor olacaktır. Bebeklerimiz bu küçük yaşlarında henüz konuşamıyorlar ve bu sebeple bizlerin ihtiyaçlarına göre ilerlememiz önemlidir. Örneğin: Bebeğiniz aşırı yorgun ve sürekli ağlıyor. Bunun farkında değilsiniz ve biraz daha uyanık kaldığında daha güzel uyuyabileceğini düşünüyor olabilirsiniz. Fakat böyle bir durumda bebeğimize nasıl bir derecede kaliteli bir yaklaşımda bulunduğumuzu biliyor musunuz? Sonuç olarak daha çok ağlayan ve huzursuz bebek ve elbette öylelikle huzursuz ebevenyler. Halbuki vaktinde uyuduğunda bebeğimiz çok daha kaliteli bir şekilde uykuya geçiş yapıyor olacaktır. Vücudu dinleniyor ve dinç, mutlu bir şekilde uyanıyor!

Kaliteli uyku  temeliniz

Özellikle uyku düzenimiz konusunda her bir detayın çok fazla önemi vardır. Uyku ortamınızı harika bir şekilde düzenliyor olacağız, aynı zamanda özellikle uyku kıyafeti seçimi ve bunun hangi zamanlar uygun olduğunu belirliyor olacağız.

 Peki uyku öncesi rutinlerinize hangi adımları dahil edebilirsiniz? Uykuya yatırmadan önce sihirli kelimemizi söylediniz mi? Her bir detayı ince adımlar ile birer birer size hazırlamış olduğum videolarımız ve dökümanlarımız ile paylaşıyorum. Kaliteli bir düzen, uykunun temelidir!

Mışıl Mışıl uykular!

Ve elbette sonunda ise sizinde bebeğinizin misil misil uyuması! Uyku eğitim yöntemlerimizi en ince detayına kadar sizinle deneyimlerimin bazında paylaşıyorum. Bebeğinizin karakterine hangi eğitim yöntemi uygun olabilir? Peki nasıl adım adım ilerleyebilirsiniz? Peki eyvah! dediğinizde ise nasıl bir yedek planınız olabilir? Her bir detayımızı ise özellikle sizinde bebeğinizin misil misil uykularına kavsuması adına video çekimlerimiz, pdf dokümanlarımız ile adım adım paylaşıyorum. Elbette kesinlikle unutmuyoruz ki, uyumayı öğrenen bebeklerimiz asla öğrendiklerini unutmazlar. Elbette bizim yaklaşımlarımız çok önemlidir ve öylelikle ekstra bir modül olarak sizi geleceğinizede hazırlıyorum. Gelecek zamanda örneğin tatilde, hastalıkta, dış çıkarma döneminde ise uykularınızın kalitesini nasıl koruyabileceğiniz dair her bir detayı adım adım video çekimlerimiz ile sizinle paylaşıyorum. 

Cok sorulan sorular:

1. Uyku egitimi Akademi neleri kapsıyor? 

Detayli ve cok genis kapsamli Yazılı içeriklerimiz ile birlikte aşağıdaki 5 başlığı ve fazlasını en ince uygulama detaylarına kadar sizinle paylasiyorum.

ÖNEMLI! 

Sizinle alt kısımdan paylaşmış olduğum başlıklar ise suan yüzeysel okuduğunuzda tanıdık gelebilir ve düşünebilirsiniz: "bunları ben zaten biliyorum, her yerde bu bilgiler yok mu?! Herşeyi denedim zaten ise yaramıyor" yanılgısına lütfen DÜŞMEYİN.

Tam olarak kaçırdığınız başarı bu başlikların derinliğinde saklıdır. Doğru bildiğinizi düşündüğünüz yanlış uygulamalarınız sebebiyle lütfen ön yargiyla yaklasmayiniz.


Özellikle lütfen aklınıza takılan sorular olduğunda ise bizlere whatsapp danışmanlık hattımızdan ulaşabilirsiniz. Genel sorularınıza 3 iş günü içerisinde geri dönüş yapılacaktır. 

1. bölüm Hoşgeldiniz! Buradan başlayın (baslamadan önce bilmeniz gereken önemli bilgiler)

​​

2. bölüm 1.Birinci aşama: Ön hazırlığımız ​

3.bölüm: 3. Ikinci & Üçüncü aşama: Uyku eğitimimize başlıyoruz​

 

4.Bölüm 4. Dördüncü aşama: Mezun oluyoruz! Düzenimizi nasıl koruyabiliriz?

Mezun olduk! 

Toplam 58 video ve yazili detayli bilgiler, tavsiyeler ve önerilerden olusmaktadir akademimiz. 

bottom of page