top of page

Freebies
Ücretsiz Düzen & Uyku E-rehberimizi şimdi indirin!

Alt kısımda formumuza bilgilerinizi doldurabilirsiniz,
sonrasında email yoluyla uyku e-rehberimizi  sizinle paylaşıyorum

Uyku eğitimi Akademimiz ve ayriyetten ekstra hediyemiz haftada 1 gün soru cevap seansimiz

Size de Tanıdık Geliyor Mu?

Bebeğiniz gece boyunca tekrar tekrar uyanır, uykuya dalmakta zorlanır ve gün içinde sadece kısa şekerlemeler yapar: İkinizde, aileniz ile birlikte, çok yorgun ve bitkinsiniz. Çocuğunuz uykusuzluktan gün boyu huzursuz, ama ebeveyn olarak siz de öylesiniz! Tükendiniz. Ayrıca internette veya kitaplarda çok fazla bilgi okuyorsunuz, ama nereden başlamaniz uygundur? Çocuğunuz için uygun olan nedir? Çocuğunuzun karakterine hangi bilgiler uyuyor? Okuduğunuz araştırdığınız bilgiler yüzeyseldir. Derinliği nelerdir? Tam olarak ne yapılmalıdır?

 

Uykusuzluk nedeniyle veya çocuğunuz biberon/emzirme yardımı ile uykuya gecis yapiyorsa, gün içinde iştahının azaldığını da fark edeceksiniz. Ayina uygun saglikli gelisim, yeni becerilerine ulaşmasida çok daha zordur, çünkü çocuğunuz kendini huzursuz hisseder ve enerjisini yeterince şarj edemez. Vucut bitkin oldugunda ise gelisimine yansimaktadir.

 

Uykusuzluk sizi ebeveyn olarak da etkiler. Sağlıklı mutlu bir ebeveyn olmak istiyorsunuz ama artık o enerjiye sahip değilsiniz. Çocuğunuz ile oyun oynamak ya da dışarı çıkmak gibi aktiviteler mesela, eşiniz ile vakit geçirmek, sosyal hayatınız.. hepsi çok ağır geliyor.. Buna gücünüz yok. Aynı zamanda neşeli, aktif, eğlenceli bir anne veya baba olmayı çok isterken.. Sizde ebeveynliğin tadını çıkarmak istiyorsunuz, fakat böyle bir durumda bu nasıl mümkün olabilir?

 

Çok uykusuz olduğunuz için ilişkiniz de etkileniyor. Huzursuzluk ile gelen ani ´patlamalar, sinirlenmelere´ neden olur. Artık ailenizdeki uyumu bulamıyorsunuz.

 

Belkide çalışmaya başladınız ve konsantrasyonunuzu koruyamıyorsunuz. Sürekli yorgunluktan dalgınsınız.

Düzen ve uyku e-rehberimizle, mükemmel bir mini baz oluşturmak için ipuçları ve tavsiyelerimle adım adım size yardımcı oluyorum!

Ücretsiz uyku e-rehberimize hoş geldiniz!

 

En çok indirilen düzen ve uyku e-rehberimiz ile aileniz, çocuğunuzla birlikte sevgi dolu bir yolculuğa ilk adımınızı atıyorsunuz.

 

aileniz ile birlikte daha kaliteli gündüz ve gece dinlenmesi, yeniden iç huzuru yaşayacak, hayat kalitenize kavusacak ve ailenizde yeniden uyumu bulacaksınız!

 

Sağlıklı, kaliteli gündüz ve gece uykusu birçok faktöre bağlıdır. Doğru uyku ritüelleri ile çocuğumuzu her uykuya iyi hazırlıyor muyuz? Uyku ortamı uygun mu? Fazla yorulmamak için uyaniklik ve uyanma saatlerine ihtiyaca göre mi takip ediyoruz? Ve daha bir cok detaylarimiz vardir. Bunlar çok önemli olan ve kaliteli ve yeterli uyku ihtiyaci üzerinde büyük etkisi olan bazı faktörlerdir.

 

Şimdi bu detaylarimiz ile nasıl başa çıkabiliriz, adim atabiliriz? Düzen ve uyku e-rehberimizde, mükemmel bir mini baz oluşturmak için ipuçları ve tavsiyelerimle adım adım size yardımcı oluyorum!

bottom of page